X

Bize Ulaşın

Google Adwords Reklamları

Google Adwords reklamlarını kullanarak belirlediğiniz anahtar kelimeler ile sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz sektörle ilgili belirlediğiniz anahtar kelimeleri bize bildirerek dakikalar içerisinde reklamlarınızı oluşturuyoruz. Ve reklam bütçenizi belirttiğiniz andan itibaren reklamınız yayınlanmaya başlar. Başta seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerden herhangi birini yazan bir kullanıcıya Google sizin sitenizi önerir. Ve kullanıcı bu reklamlara tıklayarak sizin sitenize yönelir. Google Adwords reklamlarının genel işleyişi bu şekildedir.

Sadece Reklamlarınıza Tıklanırsa Ödeme Yaparsınız

Google Adwords' de sadece reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Yani görüntülenen reklamlarınız için sizden ücret alınmaz. Reklamlarınız için belirlediğiniz anahtar kelimelere tıklandığında her tıklama başına ödeme yaparsınız. Ve her anahtar kelimenin fiyatını sistemin otomatik olarak düzenlemesine de izin verebilirsiniz. Böyle bir durumda da maximum tıklama başı maliyet özelliğini ayarlayarak bir anahtar kelimenin tıklama başı ücreti için en fazla ne kadar ödeme yapacağınızı da otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.

Bütçenize Göre Reklam

Google internet reklamcılığında sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız. Reklam bütçenizi kendiniz ayarlarsınız. Aylık, günlük bütçe tanımlamalarıyla maliyet takibi yapmanıza da gerek kalmaz. Reklam maliyetiniz ay veya gün bazında belirlediğiniz bütçeye ulaştığında otomatik olarak duracak ve size beklemediğiniz sürpiz bir fatura çıkarmayacaktır.

Bölgesel Reklamlar

Bir e-ticaret mağazanız var, ancak sadece belirli bölgelere satış yapmak mı istiyorsunuz? Böyle bir durumda da yine Google Adwords imdadınıza koşuyor. Sattığınız ürünler sadece belirli bir bölgeyi kapsıyorsa reklamlarınızı o bölgeye göre düzenliyoruz. Ve sadece sizin istediğiniz bölgelerde, anahtar kelimeleriniz yazılırsa reklamınız çıkıyor. Böylece olası bir gereksiz bir ek maliyetin de önüne geçmiş oluyoruz.

Zamanlanmış Raporlar

Reklamlarınızı yaparken aynı anda size de her olayı anında rapor ediyoruz. Bize bildirdiğiniz bir mail adresinize reklamlarınız durduğunda, bütçeniz azaldığında veya sizin belirlediğiniz belirli zaman aralıklarında bütçe ve reklam durumlarıyla ilgili raporlar gönderiyoruz. Böylece siz de yapmış olduğunuz ödemelerin nerelere, hangi reklam ve anahtar kelimelere harcandığını anlık olarak takip edebileceksiniz.

Çok küçük tutarlarla yapacağımız reklamlar ile sizi Google' da tanınır bir firma haline getirelim. Size özel tanımlanan anahtar kelimeler ile ister belirlediğiniz bölgelerde isterseniz tüm dünyada reklamınızı yapalım. Ve çok küçük rakamlar  ile kazancınıza kazanç katalım. Google Adwords reklamları ile ilgili soru veya reklam talepleriniz için lütfen tıklayın: Google Reklam Talep Formu