X

Bize Ulaşın

Sitenize Sanal Pos Ekleyelim

Sanal pos internet üzerinden yaptığımız alışverişlerde, ödeme yapmanızı sağlayan teknolojidir. İnternet üzerinde mağaza kuran, başka bir tabirle bir e-ticaret sahibi olan tüm işletmeler sanal pos aracılığı ile ödemelerini almaktadırlar. Sanal Pos kullanmak isteyen online mağazalar veya işletmeler çalıştıkları veya anlaşmalı oldukları bir bankaya başvuru yaparak sanal pos talebinde bulunabilirler.

Sanal Pos kullanan işletmeler, kullandıkları e-ticaret veya herhangi bir online satış sitesi üzerinden verilerini takip edebilecekleri gibi ayrıca anlaşmış oldukları bankaların da sanal pos panellerinden sipariş takibi, sipariş iptali, ödeme iade vb. gibi işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirler. Böylece hem bankaya gitmek zorunda kalmazsınız, hem de telefon trafiği yaşamazsanız. Yüzlerce işlemi dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de bir ürün tanıtım sitesine veya bir e-ticaret sitesine sahipseniz, mevcut çalışan bir e-ticaret sisteminize yeni bir bankanın sanal posunu entegre etmek isterseniz veya mevcut sanal posunuzda herhangi bir değişiklik yaptırmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi veya bir web tasarım yaptırmak için de bize ulaşabilirsiniz. Sanal Pos ile ilgili talep göndermek için tıklayın:Sanal Pos ile ilgili talep gönderin