X

Bize Ulaşın

Haber Sitesi Web Tasarımı

Gelişmiş haber sitesi ile rakiplerinize fark atın. Sizin için yapacağımız haber sitesi tasarımı sadece size ait olacağı için haber sektöründe tekil olacaksınız. Arama motorlarına uygun kodlama ve tasarım ile eklediğiniz haberler çok kısa bir süre içerisinde indexlenmektedir.Haber siteleri her zaman güncel olduğu için, girmiş olduğunuz haberler arama motorlarına bildirilmesi gerekir. Biz bunu sizin yerinize yapıyoruz. Anlık güncellenen site haritası ile eklediğiniz her içerik anında site haritasına işlenir ve arama motorları sitenizi ziyaret ettiğinde en son güncel içerikler de dahil olmak üzere indexlenmek üzere arama motorlarına gönderilir. Ve böylece eklemiş olduğunuz haberler çok kısa sürede arama motorlarında görüntülenir.

Kategori ve Sayfa Ekleme Sınırsız

Sizin için geliştireceğimiz web tasarım uygulamasında sınırsız kategori yönetimi ile her kategoriye istediğiniz kadar alt kategori ekleyebilir, her bir kategoriye de istediğiniz kadar sayfa ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kategorileri yayınlayıp yayınlamayacağınıza karar verebilirsiniz. Oluşturduğunuz her sayfa ve kategorilere link verebilir ve sayfanızın istediğiniz bölümünde görüntülenmesine siz karar verebilirsiniz.

Dinamik ve İlgi Çekici Eklentiler

Haber sitesinde dikkat çekici olmak çok önemlidir. Sitenize gelen ziyaretçiler ne kadar sayfanızda kalırsa arama motorları o kadar sitenize değer verir. Biz de bu detayları göz önüne alarak sitenizi ona göre tasarlıyor ve kodluyoruz. Otomatik geçişli haberler ile hareketli bir haber sitesine sahip olun. Son haberler, duyurular, son yorumlar vb. gibi birçok kategoride haber ekleyebilir ve istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. Böylece ziyaretçiler sayfanızda daha çok kalacak ve arama motorları sitenize daha çok değer verecektir.

Zengin İçerik Yönetimi

Ekleyeceğiniz bir haber, içerik veya makale olsun hiç farketmez. Yönetim panelinde sizin için tasarlayacağımız bir yazılım editörü ile içeriğinize istediğiniz gibi müdahale edebilir istediğiniz tüm HTML taglerini ekleyebilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz bir makale veya habere aynı anda resim, video, link, metin gibi birçok zengin içerikler yerleştirebilirsiniz.

İçerik Editörleri ve Yazarlar

Sitenize yönetici özelliğine sahip olarak istediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz. Ve eklediğiniz her kullanıcıyı kendi isteğinize göre kısıtlayabilirsiniz. Eklediğiniz bir kullanıcı haber editörü olup sadece haber ekleyebilirken, bir diğer kullanıcıya sadece köşe yazarı veya yerel yazar özelliği atayarak sadece yazar işlemleri yapmasına yetki verebilirsiniz.

Haber, İçerik ve Yazarlara Yapılan Yorumlar

Haber sitenizde zengin bir yorum yönetim paneli de olacaktır. Web Tasarımını yapacağımız bu panelde ister kendiniz, isterseniz de kullanıcılar panelinden yetkilendirdiğiniz bir kullanıcı yorum panelini yönetebilir. Yapılan yorumlarda yorumu yapan ziyaretçinin IP adresi, yorum zamanı, yorum yapan kişinin bilgileri gibi detaylar alınmaktadır. Onaylanmayan yorumlar yayınlanmaz. Yorumlar üzerinde değişiklikler yapabilir ve hakaret içeren yorumları silebilirsiniz.

Mobil Cihazlar ve Otomatik Haber Ekleme

Haber sitenizi kodlarken mobil tarayıcılarda da görüntülenmesi için kodlamalara dikkat ediyoruz. Normal tarayıcılarda açıldığı gibi mobil tarayıcılarda da siteniz sorunsuzca açılacaktır. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz bir haber ajansı var ise yapacağımız XML entegrasyonları ile sitenizde otomatik haberler görüntüleyebilirsiniz.

Arama Motorlarına Uyumlu

Haber Sitenize eklediğiniz her içerikte sizden arama motorları için bilgiler de istenmektedir. Yani girilen bir içerik için yönetim panelinde title, description, anahtar kelimeler gibi bilgiler girmeniz istenir. Ayrıca siteye eklediğimiz her link ve resimler arama motorlarının anlayacağı şekilde düzenlenip bu şekilde yayınlanmaktadır. Dinamik site haritası ile eklediğiniz her haber çok kısa süre içerisinde arama motorlarına gönderilmektedir. Ayrıca yaptığımız tasarımlar sadece size ait olup, tüm tasarımlarımız W3 standartlarından tam not almış olan tasarımlardır.

Siz de bir Haber Web Sitesine sahip olmak istiyorsanız lütfen İletişim Bilgilerimiz' den veya Haber Web Sitesi Talep Formu' ndan bize ulaşın.