X

Bize Ulaşın

Özel Yazılım ve Özel Uygulamalar

Paket programlar ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa doğru yerdesiniz. Paket programlar ve hazır programlar genelde ortak bir hizmete yönelik olduğundan bu tarz programları kullandığınızda ihtiyacınız olmayan modülleri de kullanmak zorunda kalırsınız. Bunun yerine özel yazılım yazdırmak veya özel uygulama yaptırmak sizin her zaman yararınıza olacaktır.

Özel Yazılım Yazdırmak

Özel yazılımlar tamamen ihtiyacınıza yönelik olduğu için ekstra özellikler için ekstra ücretler ödemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca ekstra özellikleri kullanmak için de fazladan zaman kaybetmezsiniz.

Teknolojiye Ayak Uydurun

Eski paket programlarınız veya yıllar önce yazdırdığınız uygulamalar o günün teknolojisi ile yazıldığı için içinde bulunduğunuz sürece ayak uyduramayabilir. Bu nedenler yeni teknolojiler ile özel yazılım yazdırmak her zaman size zaman kazandıracaktır. Sizde şirketiniz için özel yazılım yazdırmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ölçeklenebilir Verilere Ulaşın

Mevcut raporlarınız yeterli gelmiyor olabilir. Veya kullandığınız uygulamanın rapor modülü sizin için yetersiz olabilir. Özel yazılım yazdırarak hem kendi verilerinizi toplamış olacaksınız, hem de tam istediğiniz gibi birebir ihtiyacınıza karşılık veren raporlara ulaşmış olacaksınız.

Gelişmiş Analizler Yapın

Özel yazılımlar ile şirketinizde ihtiyaç duyduğunuz verileri analiz etmeniz daha kolay olacaktır. Özel uygulamalar veya özel yazılımlar tamamen size özel olarak yazılmış uygulamalar olduğundan her zaman geliştirmeye açık olduğu için istediğiniz zaman berlirli modüllere eklemeler yapabilir, bunları da raporlarınıza entegre ettirerek gelişmiş raporlama ve analiz etme imkanına sahip olursunuz.

Siz de özel yazılım yazdırmak istiyorsanız veya özel uygulama yazdırmak istiyorsanız, ekibimiz size en yeni teknolojiler ile en iyi hizmeti sunmak için hazırdır. Lütfen iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz.