X

Bize Ulaşın

Web Tasarım ve Web Uygulamaları

Şirtekinizi temsil eden bir web tasarım ile firmanızı online dünyada herkesin tanıdığı, bildiği bir online şirket haline getirebilirsiniz. Böylece bu online işletme ile hem global dünyada tanınabilirliğinizi artırın, hem de müşterilerinize çok kolay bir şekilde ulaşılabilir olun.

İşletmenize Özel Tasarım

Şirketinizi temsil eden bir web tasarım ile sadece sizi temsil eden kaliteli web siteniz olur. Böylece sektörünüzdeki rakiplerinizden online dünyada bir adım önde olursunuz. Bu da web sitenizin iyi olması nedeniyle müşterilerinizin sizi seçmesine yardımcı olur.İşletmenize özel web tasarım hizmetleri için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Web Tasarım

Kaliteli bir web tasarım hizmeti demek müşterilerinizin neleri düşündüğünü bilip buna göre bir web tasarım hazırlamaktır. Sitenize giren ziyaretçiler ilk etapta sitenizin ne kadar iyi göründüğüne dikkat etmektedir. Gerçek dünyada kaliteli tasarım kullanılarak dizayn edilmiş bir mağaza ne kadar müşterilerinize çekici geliyorsa, bizim yapacağımız web tasarım da sanal işletmenizi temsil eden site olarak bir o kadar kaliteli bir tasarım olacaktır.

Arama Motorlarına Uygun Web Tasarım

Web tasarımda kalite ve özel tasarım ne kadar önemliyse arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak ta bir o kadar önemlidir. Bu yüzden yaptığımız web tasarımlarında diğer özelliklere önem verdiğimiz kadar arama motorlarında çıkmaya da önem veriyoruz. Sektörünüzdeki anahtar kelimeleri sizinle birlikte belirliyor ve buna göre site içeriğinizi hazırlıyoruz. Böylece ilgili anahtar kelimeleri arama motoruna giren müşteriler sizin sitenizi ilk sıralarda görecek ve sitenizi ziyaret edecektir. Böylece seoya uygun yapılmış bir web sitesiyle kazancınızı artırabilirsiniz.

İhityaçlarınıza Yönelik Uygun Web Tasarım

Sitenizi boş içeriklerle doldurmuyoruz. Gerekirse işletmenizdeki ürünlerin resimlerini çekiyoruz ve ilgili sayfa tasarımlarınızı buna göre yapıyoruz. Böylece ziyaretçileriniz tam amacına uygun bir web sitesine giriş yaptığının farkına varır.

Responsive Web Tasarım

Müşteriler firmanızın web sitesini telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar üzerinden ziyaret ederler ve tasarımınız her platformda farklı ebatlarda görünmek zorundadır. Biz sitenizi herhangi bir fiyat farkı olmadan responsive tasarım yapıyoruz. Ve böylece siteniz her platforma otomatik ayak uydurarak tasarım ilgili platforma göre şekil almaktadır. Bu da hem arama motorlarında hem de müşterilerinizin gözünde artı bir prestij sağlamaktadır.

Yönetilebilen ve Dinamik Web Tasarım

Web tasarım yaptırma fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için bizi aradığınızda ilk etapta sizden statik mi yönetilebilen mi bir web sitesi istediğinizi soruyor ve buna göre tasarımınızı şekillendiriyoruz. Haber sitesi, e-ticaret veya emlak web sitesi gibi dinamik bir web sitesi istediğinizde sitenize içerik ekleyebilir ve istediğiniz kısımları düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar içerik ekleyebilir ve istediğiniz kadar güncelleme yapabilirsiniz.

Hızlı ve Performanslı Web Tasarım

Hızlı açılan bir web tasarım arama motorları ve müşterileriniz için çok önemlidir. Siz de ilk açılışta çok bekleyen bir web sitesini ziyaret ettiğinizde rahatsız olacaksınızdır. Yaptığımız web sitelerinde diğer özelliklere dikkat ettiğimiz kadar hıza da dikkat ediyor ve kendi belirlediğimiz seo teknikleri ile sitenizin arama motorları için önemli olan hız ve performans değerlerine getirene kadar optimizasyonumuza devam ediyoruz.

Sürekli Güncel Web Tasarım

Web tasarımınızı teslim ettikten sonra da sürekli sizinle irtibat halinde kalıyoruz. Ve istediğiniz güncellemeleri yaparak hem sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz hem de sitenizin sürekli gelişmesini sağlıyoruz. Üstelik belirli seviyeye kadar yaptığımız geliştirme ve güncellemelerden ücret talep etmiyoruz.