X

Bize Ulaşın

about
Favori Yazılım

Fikirlerinizi gerçekleştirmek için buradayız

Favori Yazılım; hizmet vermeye 2006 yılında startup bir yazılım firması olarak başlamıştır. Kurulduğu ilk dönemlerde,yerel işletmelere yönelik özel çözümler üreten firmamız; daha sonra müşterilerimizden gelen talepler sonucunda sektördeki diğer teknolojilere de yönelmek zorunda kalmış ve bunun sonucunda hizmet verdiği alanları genişletmiştir.

Favori Yazılım; tüm müşterilerine sektördeki en iyi hizmeti, en yeni teknolojilei kullanarak sunmayı kendisine prensip edinmiştir. Bu felsefe ile yola çıkan firmamız kurulduğu günden bu yana tüm müşterileri ile iletişim halinde kalmayı başarmıştır.

Amacımız

Web tasarım ve yazılım geliştirme hizmetleri ile müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarak teknoloji sektöründe en güvenilir ve en bilinen firma olmaktır. Sizin için buradayız!

Hizmet Anlayışımız

Büyük küçük demeden tüm firmalara aynı ilgi ve desteği sağlayarak, fikirlerinize önem veriyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz

Web tasarım, web uygulamaları, e-ticaret siteleri, portallar, internet reklamcılığı, şirketlere özel otomasyon ve ilgili hizmetlere yönelik projeler gerçekleştiriyor ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.