X

Bize Ulaşın

AjansCRM - Online CRM Nedir?

AjansCRM, reklam ajanslarına yönelik yazılmış teklif ve iş takibi yapılasına olanak sağlayan özel bir online crm uygulamasıdır. Teklif yönetimi ve iş takibi yanında domain,hosting ve ssl hesaplarınızın sürelerini takip edebileceğiniz bir online crm yönetimidir. Bunun yanında personel yetkilendirme yaparak, herkesin kendi ilgilendiği işi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

AjansCRM ile Ajans Teklif Yönetimi

Online CRM uygulamasının bu modüllerini kullanarak sosyal medya, adwords, web tasarım gibi sektörlerde müşterilerinize yaptığınız teklifleri teklif oluşturma bölümünden oluşturup süreci takip edebilirsiniz. Her gelişmeyi teklife not ekleme kısmından not ekleyerek her süreci unutmadan not alabilirsiniz. Teklfiniz müşteriniz tarafından kabul edildiğinde,online crm uygulamasında teklifi tek adımla işler bölümüne taşıyabilirsiniz.

Teklifleri İşe Dönüştürme

Teklifler işe dönüştükten sonra süreci işler modülünden takip edebilirsiniz. İşlerinizle ilgili ödeme aldığınızda bu online crm uygulamasının bu ekranından işlerinize ödeme ekleyebilirsiniz. İşi takip edecek personelleri seçerek, sadece o personellerin o işle ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.İşlerinize de aynı şekilde not ekleyebilirsiniz. Ayrıca işler modülünde işlerinize evrak ta ekleyebilirsiniz. Daha sonra iş tamamlandığında online crm uygulaması içerisinden teslim edildi statüsüne alarak süreci sonlandırabilirsiniz.

Online CRM ile Müşteri ve Personel Yönetimi

Müşteriler bölümünden kişisel ve ticari olarak müşterilerinizi online crm'e ekleyebilir ve teklifler,işler bölümünden müşterilerinize işler ve teklifler atayabilirsiniz. Personel ekleyebilir ve yetkilendirme gruplarına atayarak grup bazında personel yetkilendirme yapabilirsiniz. Personeller sayfasından personellerinize ait personel evraklarını da ekleyebilirsiniz.

Domain, Hosting ve SSL Hesap Yönetimi

Web tasarım modülü altında domain, hosting ve ssl hizmetlerinizi kayıt edebilir ve sürelerinin takibini yapabilirsiniz. Bu hizmetler için müşterilerinizden aldığınız ödemeleri sisteme kaydedebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Özel Geliştirmeler

Bu modüller dışında uygulama üzerinde istediğiniz ek geliştirmeleri de yapıyoruz. Lütfen uygulamaya ek özel uygulamalar için firmamızla irtibata geçin. Buradan detaylı bir şekilde ajansCRM uygulamamızı inceleyebilirsiniz.