X

Bize Ulaşın

Stok Takip

Stok takip uygulaması stoklarınızı anlık olarak takip edebileceğiniz sizin için geliştirilecek olan bir şirketinize özel uygulama veya özel web tasarım uygulamasıdır. Hangi üründen ne kadar kalmış, en çok satılan ürünler neler, kritik durumdaki stok seviyeleri gibi ayrıntıları en ufak detayı kaçırmadan öğrenebileceksiniz. Böylece stoklarınızda veya deponuzda hangi ürünün azaldığını bilerek, hiç vakit kaybetmeden o ürün ile ilgili tekrar stok girişi yapabilirsiniz.

Barkod ile Ürün Takibi

Yapmış olduğumuz stok takip uygulamalarında işlemlerinizi Code39 teknolojisi kullanılarak üretilen barkodlar ile daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Stoğunuza her giriş yaptığınızda, almış olduğunuz her ürün için bir barkod basılır ve böylece satış yapacağınız zaman satılacak ürün ile ilgili bilgileri manuel olarak girmenize gerek kalmaz. Satacağınız ürünü barkod okuyucuya okutarak hızlı bir şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Stok Seviyesi Kontrolü

Favori Stok Takip uygulamasında ürün kalemleri tanımlarken ister ürün bazında, isterseniz de ürün grubu bazında kritik stok miktarı uyarısı verdirebilirsiniz. Böylece sizin yerinize program hangi ürünün bittiğini takip edecek ve belli aralıklarla size stoğun azaldığına veya bittiğine dair uyarı mesajları verecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey ürün kalemi tanımlarken veya ürün grubu tanımlarken "Kritik Stok Miktarı" bölümünü kendinize göre girmeniz ve hangi aralıklarla uyarı vermesini istediğiniz süreyi programa girmenizdir.

Cari Takibi

Programda işlem yapan tüm firma ve şahsi müşteriler kayıt altına alınarak bir cari havuzu oluşturulur. İster bir ürün alın ister bir ürün satın alıcı da olsa satıcı da olsa müşteriler kaydedilir. Ve sürekli aynı müşteriler ile işlem yapıyorsanız tekrar tekrar cari tanımlamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca alışlar ve satışlar firma bazında kayıt edildiği için hangi firmanın ne kadar borcu olup olmadığını anlık takip edebileceksiniz. Firma, tarih ve daha birçok kriter belirterek raporlar alabilirsiniz.

Personel Yönetimi

Programda yönetici ve kullanıcı olmak üzere iki tür personel rolü bulunmaktadır. Böylece yönetici özelliklerini taşıyan bir personel programdaki diğer kullanıcılara kısıtlamalar getirerek uygulamayı kullanıcı bazında kişiselleştirebilir.Bir kullanıcıya muhasebe ekranını yasaklayabilirken, diğer bir kullanıcı ya stok takip ekranını kullanabilmesi için yetki verebilirsiniz. Böylece stok personeli, depo personeli, muhasebe personeli gibi kendi içinizdeki departmanlara göre programı kısıtlayabilirsiniz. Böylece muhasebe personeli muhasebe işleri ile ilgilenirken, depo personeli sadece depo ekranı ile ilgili işlemler yapabilecek ve etkin bir personel yönetimi kurgulayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay ve Profesyonel Ekran Tasarımları

Programlarımız Devexpress araçları desteği ile web tasarım veya uygulama olarak geliştirildiği için hem kullanım sırasında pencereler arası geçişler, hem de normal programlara kıyasla daha çok özellikleri etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Her pencerede toolbar ve işlem butonları aynı bölümlerde bulunduğu için kafa karıştırıcı bir sistemle karşı karşıya kalmayacaksınız. Kullanımı kolay, hata riski az olduğundan programı kullanacak olan personeller çok kısa bir süre içerisinde programa adapte olacak ve zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Fatura ve Masraf Takibi

Alış Faturası, Satış Faturası ve Masraf fişleri ile yaptığınız her işlemi programa kaydedebilir ve gerçek bir maliyet kontrolü yapabilirsiniz. Alış faturalarında her ürünün alış fiyatını, hangi firmadan alındığı, satış fiyatını vb. özellikleri girerek ayrıntılı bir fatura takibi yapabilirsiniz. Bir alış faturası programa kaydedildiğinde almış olduğunuz ürünlerin barkodu basılır. Ve tedarikçilerden aldığınız belgeleri, faturaları veya fişleri bu işlemer ile ilişkilendirerek kendi içinizde ufak bir dijital arşiv sistemi oluşturabilirsiniz.

Geliştirmeye Açık Esnek Uygulama

Bütün bu anlatılan ve değinilmemiş olan konular dışında programı kendi isteğinize göre de şekillendirebilirsiniz. Yani size hizmetini verdiğimiz özel uygulama üzerine eklentiler yazdırabilirsiniz ve kendi işletmenize uygun bir stok takibi programı kullanabilirsiniz. Stok takip uygulamaları ile ilgili daha geniş bir bilgi veya program talebi için lütfen tıklayın:Stok takip Uygulaması Talep Formu