X

Bize Ulaşın

E-Ticaret Web Tasarımı / Sanal Pazar Nedir?

E-Ticaret, internetten ürün satmanızı sağlayan online satış yöntemidir. Normal satış yöntemi ile, yani işletmiş olduğunuz bir mağaza ile e-ticaret sistemi arasında çok fark vardır. Örnek verecek olursak mağazanızdaki ürünleri sadece yerel, mağazanıza yakın tüketiciler görürken,e-ticaret ile ürünlerinizi tüm dünyaya sergileyebilirsiniz. Ve böylece e-ticaret sitesi ile daha büyük tutarda kazançlarınız olabilir. Gelin Favori Yazılım olarak mağazanızı tüm dünyaya tanıtalım.E-ticaret siteleri ile ilgili teklif veya istekte bulunmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sınırsız Kategori ve Ürün Ekleyebilme

Yaptığımız e-ticaret sitelerinde sizi kısıtlamıyoruz. Yani "Bu e-ticaret sisteminde şu kadar adet ürün ekleyebilirsiniz veya sistemde bu kadar kategori eklenebilir." gibi bir kısıtlamamız yok. Sizinle hangi kriterlerde anlaşırsak anlaşalım e-ticaret sitesi tasarımında kısıtlama yapmıyoruz. E ticaret sitesine istediğiniz kadar ürün ve kategori ekleyebileceksiniz. Ve e-ticaret sitesinde en ufak bir problem yaşamanızda, size hiç sıkılmadan saatlerce ücretsiz teknik destek vereceğiz.

Kolay Kullanışlı ve Profesyonel Görünüm

E-Ticaret sitesi web tasarımı yaparken ilk önce sizin hayalinizdeki web tasarım ile ilgili bilgileri topluyoruz. İstediğiniz renk, web tasarım, içerik ile ilgili sizin görüşlerinizi aldıktan sonra bu verileri bütün haline getiriyoruz. Yaptığımız e-ticaret web sitesi sadece size ait tasarım olacağından, online mağazanız pazarda size ayrı bir prestij kazandıracaktır. Birbiriyle uyumlu renkler ile göz yormayan kolay kullanışlı bir e-ticaret web tasarıma ve gelişen son teknolojileri kullanarak yaptığımız yazılım ile profesyonel görünümlü bir e-ticaret sitesine sahip olacaksınız.

Detaylı satış,ziyaretçi ve istatistik raporları

Yerel işletmenizde bilgilerinizi sadece muhasebeciniz tutarken, e-ticaret web tasarımında en ufak bir bilgiyi bile gözden kaçırmadan biriktiriyor ve önünüze seriyoruz. E-ticaret web sitenize hangi tarihte ne kadar ziyaretçi girmiş, en çok hangi üründen satılmış, en çok ürün alan üyeniz hangisi gibi ve hayal gücünüze bağlı olarak artan raporlar ile e-ticaret mağazanızın tüm istatistiklerini görebilirsiniz. Ve buna bağlı önlemler alıp daha etkili satış yöntemleri geliştirerek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Hızlı ve Kafa Karıştırmayan Esnek E-ticaret Yönetim Paneli

E-Ticaret sitenizi geliştirirken hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan sadece sizi düşünüyoruz. Çok detaylı ve bir o kadar da çok kolay kullanımı olan yönetim panelleriyle zaman kaybetmedenişlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.


E-ticaret Web Sitenizi İstediğiniz Yerde Barındırabilirsiniz.

Favori Yazılım olarak yaptığımız e-ticaret web tasarım projelerinde tamamen müşteri memnuniyetini düşünüyor ve hiç bir müşterimizin kendisinin bize bağlı olduğunu hissetmesini istemiyoruz.Bu nedenle yaptığımız e-ticaret web tasarım sitelerini, istediğiniz host(barındırma hizmeti), veya serverda yayınlayabilmeniz için size veriyoruz. Yani e-ticaret sitesini biz yaptık, sadece bizim hostlarımızda yayın yapabilirsiniz derdi yok. Tamamen özgürsünüz!