İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz?
Web tasarım, e-ticaret

Favori Yazılım İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık Hakkında

Favori Yazılım; hizmet vermeye 2006 yılında küçük çapta bir yazılım firması olarak başlamıştır. Kurulduğu ilk dönemlerde,yerel işletmelere yönelik özel çözümler üreten firmamız; daha sonra müşterilerimizden gelen talepler sonucunda sektördeki diğer teknolojilere de yönelmek zorunda kalmış ve bunun sonucunda hizmet verdiği alanları genişletmiştir.

Amacımız

Temel amacı, vermiş olduğu seçkin hizmetler ile müşterilerinin vazgeçilmez bir yazılım-destek partneri olmayı amaçlayan firmamız; gelen taleplere zamanında vermiş olduğu hizmetler ile kendisini kanıtlamıştır.Hemen hemen her sektörün internet ve dijital ortama yöneldiği günümüzde, bilişim her firmanın vazgeçilmezi olmuştur. Büyük ölçekli işletmeler kendi departmanlarını oluştururken, orta haldeki işletmeler ise bu desteği kendi firmaları dışındaki güvenebilecekleri firmalar ile sağlamaktadırlar. İşte bu aşamada Favori Yazılım, bilişim sektöründe güvenilen bir firma olarak en tercih edilenler arasına girmiş ve bu çizgide büyümeye devam etmektedir.

Hünerlerimiz

Oluşum süreci içerisinde iken, sadece yerel işletmelerin problemlerine çözüm sağlayan firmamız, şu anda; web tasarım, web uygulamaları, e-ticaret sistemleri, portallar, internet reklamcılığı, şirketlere özel otomasyon ve diğer ilgili hizmetlere yönelik yaratıcı ve zamanında teslim ettiği projeler ile firmaların seçkin bir çözüm ortağı olmuştur.

Hizmet verdiğimiz alanları incelemek için tıklayınız.

Hizmet verdiğimiz firmaları incelemek için tıklayınız.

Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html ıos Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tüm hakları saklıdır.© 01/07/2013 Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık 2006-2013
Bu sitenin tüm tasarım ve kodlaması Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık' a aittir.
Adres:Alemdağ Caddesi Küçüksu Caddesi No:12/1 Ümraniye-Üsküdar / ıSTANBUL7/24 Destek için arayın:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tüm içerik, her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü haklar, Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık'a aittir. Bu içeriklerler kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Favori Yazılım' ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak bu sitede açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve suretle satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz. Aksi durumda Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık yasal haklarını kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmayı saklı tutar.