Favori Yazılım | Bizimle İletişim Kurun

İletişim formunu kullanarak bize her türlü konuda bilgi ulaştırabilirsiniz. Firmamız her türlü eleştri, görüş ve önerilerinize açıktır. İstek, talep veya herhangi bir konuda bize ulaşmak isterseniz iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Telefon ile ulaşmak isterseniz , "İletişim Bilgilerimizi" kullanabilirsiniz. Herhangi bir iş ile ilgili teklif istiyorsanız "İstek-Talep Formu"' muzu kullanabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde belirttiğiniz konuyla ilgilenecek ve size geri dönüş sağlayacaktır.

Duyarlılığınız için teşekkürler...

Adınız:


Soyadınız:


E-Mail Adresiniz:
Telefon Numaranız GSM / Sabit:


Konuyla İlgili Mesajınız:


Çalışma
Saatlerimiz


Pazartesi-Cuma:

09.00 - 18.00

Cumartesi:

09.30 - 13.30
Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html ıos Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tüm hakları saklıdır.© 01/07/2013 Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık 2006-2013
Bu sitenin tüm tasarım ve kodlaması Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık' a aittir.
Adres:Alemdağ Caddesi Küçüksu Caddesi No:12/1 Ümraniye-Üsküdar / ıSTANBUL7/24 Destek için arayın:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tüm içerik, her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü haklar, Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık'a aittir. Bu içeriklerler kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Favori Yazılım' ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak bu sitede açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve suretle satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz. Aksi durumda Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık yasal haklarını kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmayı saklı tutar.