Favori Yazılım-E ticaret sistemleri

E-Ticaret / Sanal Pazar Nedir?

E-Ticaret, internetten ürün satmanızı sağlayan online bir satış yöntemidir. Normal bir satış yöntemi ile, yani işletmiş olduğunuz bir mağaza ile bir e-ticaret sistemi arasında çok fark vardır. Örnek verecek olursakmağazanızdaki ürünleri sadece yerel, mağazanıza yakın tüketiciler görürken, e-ticaret ile ürünlerinizi tüm dünyaya sergileyebilirsiniz. Ve böylece daha büyük tutarda kazançlarınız olabilir. Gelin Favori Yazılım olarak mağazanızı tüm dünyaya tanıtalım. E-ticaret siteleri ile ilgili teklif veya istekte bulunmak için tıklayın.

Sınırsız Kategori ve Ürün Ekleyebilme

Yaptığımız e-ticaret sitelerinde sizi kısıtlamıyoruz. Yani "Bu sistemde şu kadar adet ürün ekleyebilirsiniz. Şu sistemde bu kadar kategori eklenebilir." gibi bir kısıtlamamız yok.Sizinle hangi kriterlerde anlaşırsak anlaşalım kısıtlama yapmıyoruz. Sanal Mağazanıza istediğiniz kadar ürün ve kategori ekleyebileceksiniz. Ve en ufak bir problem yaşamanızda, size hiç sıkılmadan saatlerce ücretsiz teknik destek vereceğiz.

Kolay Kullanışlı ve Profesyonel Görünüm

E-Ticaret sitelerinizi geliştirirken ilk önce sizin hayalinizdeki siteyle ilgili bilgileri topluyoruz. İstediğiniz renk, tasarım, içerik ile ilgili sizin görüşlerinizi aldıktansonra bu verileri bir bütün haline getiriyoruz. Yaptığımız siteler sadece size ait tasarım olacağından, online mağazanız pazarda size ayrı bir prestij kazandıracaktır. Birbiriyle uyumlu renkler ile göz yormayan kolay kullanışlı bir tasarıma ve gelişen son teknolojileri kullanarak yaptığımız yazılım ile profesyonel görünümlü bir e-ticaret sitesine sahip olacaksınız.

Detaylı satış,ziyaretçi ve istatistik raporları

Yerel işletmenizde bilgilerinizi sadece muhasebeciniz tutarken, sanal mağazanızda en ufak bir bilgiyi bile gözden kaçırmadan biriktiriyor ve önünüze seriyoruz. Sitenize hangi tarihte ne kadar ziyaretçi girmiş,en çok hangi üründen satılmış, en çok ürün alan üyeniz hangisi gibi ve hayal gücünüze bağlı olarak artan raporlar ile mağazanızın tüm istatistiklerini görebilirsiniz. Ve buna bağlı önlemler alıp daha etkili satış yöntemleri geliştirerek satışlarınızıartırabilirsiniz.

Hızlı ve Kafa Karıştırmayan Esnek Yönetim Paneli

E-Ticaret sitenizi geliştirirken hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan sadece sizi düşünüyoruz. Çok detaylı ve bir o kadar da çok kolay kullanımı olan yönetim panelleriyle zaman kaybetmedenişlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Sitenizi İstediğiniz Yerde Barındırabilirsiniz.

Favori Yazılım olarak yaptığımız projelerde tamamen müşteri memnuniyetini düşünüyor ve hiç bir müşterimizin kendisinin bize bağlı olduğunu hissetmesini istemiyoruz.Bu nedenle yaptığımız siteleri, istediğiniz host(barındırma hizmeti), veya serverda yayınlayabilmeniz için size veriyoruz. Yani sitenizi biz yaptık, sadece bizim hostlarımızda yayın yapabilirsiniz derdi yok. Tamamen özgürsünüz!

Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html ıos Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tüm hakları saklıdır.© 01/07/2013 Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık 2006-2013
Bu sitenin tüm tasarım ve kodlaması Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık' a aittir.
Adres:Alemdağ Caddesi Küçüksu Caddesi No:12/1 Ümraniye-Üsküdar / ıSTANBUL7/24 Destek için arayın:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tüm içerik, her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü haklar, Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık'a aittir. Bu içeriklerler kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Favori Yazılım' ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak bu sitede açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve suretle satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz. Aksi durumda Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık yasal haklarını kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmayı saklı tutar.