Özel Tasarım Sadece size özel tasarım
Hazır Template Kullanmıyoruz

Web projelerimizde ilk adımda size tasarımı onaylatır, daha sonra çalışmaya başlarız.Favori Yazılım müşterilerine web siteleri geliştirirken asla template ve hazır sistemler kullanmaz.Böyle bir durumla karşılaşılması halinde firmamız geri ödeme yapmayı kabul etmektedir.

Sınırsız Teknik Destek 7/24 Teknik Destek
Sınırsız Teknik Destek Hizmeti

Yaptığımız projelerin, verdiğimiz hizmetin her zaman arkasındayız. Herhangi bir iş ile ilgili sorularınızı, aldığınız hizmetler ile ilgili yeni isteklerinizi istedğiniz zaman, ister online olarak isterseniz telefon desteği ile bize bildirebilirsiniz.

Özel Uygulama Yaptırın İşletmelere Özel Çözümler
Siz sadece problemlerinizi anlatın

İşletmelere özel çözümlerimizle firmaları rahatlatıyoruz. Siz sadece firma içindeki sıkıntılarınızı anlatın. Uzman yazılımcı kadromuz yaptığı profesyonel planlamalarla size en uygun çözümü üretecektir.

Özel Uygulama Yaptırın Haberdar Et
Bizden haberiniz olsun

Mail adresinizi kaydedin, firmamızdaki yenilik ve kampanyaları size bildirelim

Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html ıos Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tüm hakları saklıdır.© 01/07/2013 Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık 2006-2013
Bu sitenin tüm tasarım ve kodlaması Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık' a aittir.
Adres:Alemdağ Caddesi Küçüksu Caddesi No:12/1 Ümraniye-Üsküdar / ıSTANBUL7/24 Destek için arayın:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tüm içerik, her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü haklar, Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık'a aittir. Bu içeriklerler kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Favori Yazılım' ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak bu sitede açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve suretle satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz. Aksi durumda Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık yasal haklarını kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmayı saklı tutar.