Favori Yazılım | Talep Formu

Bu formu kullanarak firmamızdan bir iş teklifi talep edebilirsiniz. Web sitesi, windows uygulaması, e-ticaret sitesi talebi veya herhangi bir konuda teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz ilgili departmanımıza ulaşacak ve size en kısa sürede konuyla ilgili geri dönüş yapılacaktır. Favori Yazılım konuyla ilgili size en uygun teklifi sunacaktır.Bize telefon ile ulaşmak isterseniz , "İletişim Bilgilerimizi" kullanabilirsiniz. Herhangi bir görüş bildirmek istiyorsanız "İletişim Formu"' muzu kullanabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde belirttiğiniz konuyla ilgilenecek ve size geri dönüş sağlayacaktır.

Bizi seçtiğiniz için teşekkürler...

Adınız:
Soyadınız:
Telefon Numaranız:
E-Mail Adresiniz:
İlgilendiğiniz Hizmetler:
Sizinle nasıl iletişim kurmamızı istersiniz?
Konuyla ilgili eklemek istedikleriniz:
Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html ıos Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tüm hakları saklıdır.© 01/07/2013 Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık 2006-2013
Bu sitenin tüm tasarım ve kodlaması Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık' a aittir.
Adres:Alemdağ Caddesi Küçüksu Caddesi No:12/1 Ümraniye-Üsküdar / ıSTANBUL7/24 Destek için arayın:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tüm içerik, her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü haklar, Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık'a aittir. Bu içeriklerler kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Favori Yazılım' ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak bu sitede açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve suretle satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz. Aksi durumda Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık yasal haklarını kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmayı saklı tutar.