Favori Yazılım | Bizimle İletişim Kurun

İletişim formunu kullanarak bize her türlü konuda bilgi ulaştırabilirsiniz. Firmamız her türlü eleştri, görüş ve önerilerinize açıktır. İstek, talep veya herhangi bir konuda bize ulaşmak isterseniz iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. Telefon ile ulaşmak isterseniz , "İletişim Bilgilerimizi" kullanabilirsiniz. Herhangi bir iş ile ilgili teklif istiyorsanız "İstek-Talep Formu"' muzu kullanabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde belirttiğiniz konuyla ilgilenecek ve size geri dönüş sağlayacaktır.

Duyarlılığınız için teşekkürler...

Adınız:


Soyadınız:


E-Mail Adresiniz:
Telefon Numaranız GSM / Sabit:


Konuyla İlgili Mesajınız:


Çalışma
Saatlerimiz


Pazartesi-Cuma:

09.00 - 18.00

Cumartesi:

09.30 - 13.30
Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html os Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tm haklar sakldr. 01/07/2013 Favori Yazlm nternet Hizmetleri ve Danmanlk 2006-2013
Bu sitenin tm tasarm ve kodlamas Favori Yazlm nternet Hizmetleri ve Danmanlk' a aittir.
Adres:Alemda Caddesi Kksu Caddesi No:12/1 mraniye-skdar / STANBUL7/24 Destek iin arayn:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tm ierik, her trl bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bal her trl haklar, Favori Yazlm nternet Hizmetleri ve Danmanlk'a aittir. Bu ieriklerler kstl olmamak zere site kapsamndaki her trl unsurun Favori Yazlm' n yazl izni olmakszn ksmen veya tamamen, dorudan veya dolayl olarak aynen ya da baka bir ekilde ve yabanc dilde kullanm, kopya edilmesi, kiralanmas, dn verilmesi, deiiklik yaplmas, depolanmas, bir baka bilgisayara yklenmesi, postalanmas, datlmas, tehiri, uyarlanmas, ilenmesi, temsili, ticari amala elde bulundurulmas, satlmas veya yukarda belirtilen fiillerin tevik edilmesi, yaplmasnn kolaylatrlmas yasaktr. Ancak bu sitede aklanan tm haklar sakl kalmak kaydyla, kullanclar, kendi zel bilgisayarlarna kar amac ve ticari ama olmakszn sadece kiisel gerekelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarnn yazcdan kts sadece kiisel gerekelerle, kar amac ve ticari ama olmakszn alnabilir. Bu site ieriinde yer alan unsurlardan herhangi bir grnt, yaz, bilgi ve belge ksmen de olsa hibir ekil ve suretle satlamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amala datlamaz. Aksi durumda Favori Yazlm nternet Hizmetleri ve Danmanlk yasal haklarn kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmay sakl tutar.