Stok Takip

Stok takip uygulaması ile stoklarınızı anlık olarak takip edebileceksiniz. Hangi üründen ne kadar kalmış, en çok satılan ürünler neler, kritik durumdaki stok seviyeleri gibi ayrıntıları en ufak detayı kaçırmadan öğrenebileceksiniz. Böylece stoklarınızda veya deponuzda hangi ürünün azaldığını bilerek, hiç vakit kaybetmeden o ürün ile ilgili tekrar stok girişi yapabilirsiniz.

Barkod ile Ürün Takibi

Yapmış olduğumuz stok takip uygulamalarında işlemlerinizi Code39 teknolojisi kullanılarak üretilen barkodlar ile daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Stoğunuza her giriş yaptığınızda, almış olduğunuz her ürün için bir barkod basılır ve böylece satış yapacağınız zaman satılacak ürün ile ilgili bilgileri manuel olarak girmenize gerek kalmaz. Satacağınız ürünü barkod okuyucuya okutarak hızlı bir şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Stok Seviyesi Kontrolü

Favori Stok Takip uygulamasında ürün kalemleri tanımlarken ister ürün bazında, isterseniz de ürün grubu bazında kritik stok miktarı uyarısı verdirebilirsiniz. Böylece sizin yerinize program hangi ürünün bittiğini takip edecek ve belli aralıklarla size stoğun azaldığına veya bittiğine dair uyarı mesajları verecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey ürün kalemi tanımlarken veya ürün grubu tanımlarken "Kritik Stok Miktarı" bölümünü kendinize göre girmeniz ve hangi aralıklarla uyarı vermesini istediğiniz süreyi programa girmenizdir.

Cari Takibi

Programda işlem yapan tüm firma ve şahsi müşteriler kayıt altına alınarak bir cari havuzu oluşturulur. İster bir ürün alın ister bir ürün satın alıcı da olsa satıcı da olsa müşteriler kaydedilir. Ve sürekli aynı müşteriler ile işlem yapıyorsanız tekrar tekrar cari tanımlamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca alışlar ve satışlar firma bazında kayıt edildiği için hangi firmanın ne kadar borcu olup olmadığını anlık takip edebileceksiniz. Firma, tarih ve daha birçok kriter belirterek raporlar alabilirsiniz.

Personel Yönetimi

Programda yönetici ve kullanıcı olmak üzere iki tür personel rolü bulunmaktadır. Böylece yönetici özelliklerini taşıyan bir personel programdaki diğer kullanıcılara kısıtlamalar getirerek uygulamayı kullanıcı bazında kişiselleştirebilir.Bir kullanıcıya muhasebe ekranını yasaklayabilirken, diğer bir kullanıcı ya stok takip ekranını kullanabilmesi için yetki verebilirsiniz. Böylece stok personeli, depo personeli, muhasebe personeli gibi kendi içinizdeki departmanlara göre programı kısıtlayabilirsiniz. Böylece muhasebe personeli muhasebe işleri ile ilgilenirken, depo personeli sadece depo ekranı ile ilgili işlemler yapabilecek ve etkin bir personel yönetimi kurgulayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay ve Profesyonel Ekran Tasarımları

Programlarımız Devexpress araçları desteği ile geliştirildiği için hem kullanım sırasında pencereler arası geçişler, hem de normal programlara kıyasla daha çok özellikleri etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Her pencerede toolbar ve işlem butonları aynı bölümlerde bulunduğu için kafa karıştırıcı bir sistemle karşı karşıya kalmayacaksınız. Kullanımı kolay, hata riski az olduğundan programı kullanacak olan personeller çok kısa bir süre içerisinde programa adapte olacak ve zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Fatura ve Masraf Takibi

Alış Faturası, Satış Faturası ve Masraf fişleri ile yaptığınız her işlemi programa kaydedebilir ve gerçek bir maliyet kontrolü yapabilirsiniz. Alış faturalarında her ürünün alış fiyatını, hangi firmadan alındığı, satış fiyatını vb. özellikleri girerek ayrıntılı bir fatura takibi yapabilirsiniz. Bir alış faturası programa kaydedildiğinde almış olduğunuz ürünlerin barkodu basılır. Ve tedarikçilerden aldığınız belgeleri, faturaları veya fişleri bu işlemer ile ilişkilendirerek kendi içinizde ufak bir dijital arşiv sistemi oluşturabilirsiniz.

Geliştirmeye Açık Esnek Sistem

Bütün bu anlatılan ve değinilmemiş olan konular dışında programı kendi isteğinize göre de şekillendirebilirsiniz. Yani size hizmetini verdiğimiz programlara eklentiler yazdırabilirsiniz ve kendi işletmenize uygun bir stok takibi programı kullanabilirsiniz. Stok takip uygulamaları ile ilgili daha geniş bir bilgi veya program talebi için lütfen tıklayın:Stok takip Uygulaması Talep Formu

Ajax Google Xml Jquery Android Flash Java Visul Studi Css3 Deby Dreamweaver Drupal Microsoft Fireworks Flash Java Seo Html ıos Javascript Joomla Html5 Jquery Mysql .Net Css Photoshop Php Rss Mysql C++ Seo Sql Server Java WordPress
Tüm hakları saklıdır.© 01/07/2013 Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık 2006-2013
Bu sitenin tüm tasarım ve kodlaması Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık' a aittir.
Adres:Alemdağ Caddesi Küçüksu Caddesi No:12/1 Ümraniye-Üsküdar / ıSTANBUL7/24 Destek için arayın:(546) 947 92 76

Bu sitedeki tüm içerik, her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü haklar, Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık'a aittir. Bu içeriklerler kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Favori Yazılım' ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak bu sitede açıklanan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla, kullanıcılar, kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amaç olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler. Sitenin sayfalarının yazıcıdan çıktısı sadece kişisel gerekçelerle, kar amacı ve ticari amaç olmaksızın alınabilir. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi bir görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve suretle satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir amaçla dağıtılamaz. Aksi durumda Favori Yazılım ınternet Hizmetleri ve Danışmanlık yasal haklarını kullanmakla ilgili inisiyatifini kullanmayı saklı tutar.